Ogólnopolski program edukacji stomatologicznej

Niesamowity świat higieny jamy ustnej

Program edukacji stomatologicznej Instytutu
Blend-a-med Oral-B®

Lista Laureatów konkursu „NIESAMOWITY ŚWIAT HIGIENY JAMY USTNEJ”

 

Nazwa Szkoły Miasto Klasa
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POLSKICH OLIMPIJCZYKÓW W MIŁOCINIE Miłocin 1
SZKOŁA PODSTAWOWA NR1 W JĘDRZEJOWIE JĘDRZEJÓW 2
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 44 W LUBLINIE Lublin 2d
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WOJCIECHA KĘTRZYŃSKIEGO W BANIACH MAZURSKICH Banie Mazurskie 0
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO Skrzeszew 1a
SZKOŁA PODSTAWOWA Stadła 1
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8 W ŻYWCU Żywiec 0a
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WANDY CHOTOMSKIEJ W DĄBIU Dąbie 1
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. ARMII KRAJOWEJ W SZYNWAŁDZIE Szynwałd 0a
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. ARMII KRAJOWEJ W SZYNWAŁDZIE Szynwałd 0b
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. ANDRZEJA FRYCZA MODRZEWSKIEGO Piotrków Trybunalski 1c
SZKOŁA PODSTAWOWA W OŚNISZCZEWKU Ośniszczewko 1
ZESPÓŁ OŚWIATOWO-WYCHOWAWCZY W STRZALE SZKOŁA PODSTAWOWA IM. IRENY KOSMOWSKIEJ Chodów 2b
SZKOŁA PODSTAWOWA W KRASOCINIE Krasocin 2a
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 33 IM. MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO W OPOLU Opole 1c
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 34 W DĄBROWIE GÓRNICZEJ Dąbrowa Górnicza 1a
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 34 W DĄBROWIE GÓRNICZEJ Dąbrowa Górnicza 1b
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BOHATERÓW WESTERPLATTE W LEŃCZACH Leńcze1
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 61 IM. BOHATERÓW WESTERPLATTE W BYDGOSZCZY Bydgoszcz 1a
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 61 IM. BOHATERÓW WESTERPLATTE W BYDGOSZCZY Bydgoszcz 1b
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W LEŻAJSKU Leżajsk 2
SZKOŁA PODSTAWOWA W ZAWALOWIE Zawalów 1
NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W RUDZIE ŚLĄSKIEJ RUDA ŚLĄSKA 1a
SZKOŁA PODSTAWOWA W ROGOWICACH Rogowice 0
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W WOLI BLAKOWEJ Wola Blakowa 1
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. PAPIEŻA JANA PAWŁA II W CHORZELACH Chorzele 1a
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. PAPIEŻA JANA PAWŁA II W CHORZELACH Chorzele 1b
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. JANA DŁUGOSZA W RADOMIU Radom 1e
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KSIĘCIA JÓZEFA PONIATOWSKIEGO Stare Pieścirogi 1b
SZKOŁA PODSTAWOWA IM JANUSZA KORCZAKA W BRODACH Brody 1
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W ŁĘGAJNACH Łęgajny 1
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM MARII KONOPNICKIEJ W CHRÓŚCICACH Chróścice 1
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JADWIGI TRESSENBERG W POZEZDRZU Pozezdrze 1b
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JADWIGI TRESSENBERG W POZEZDRZU Pozezdrze 1a
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JADWIGI TRESSENBERG W POZEZDRZU Pozezdrze 1b
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JADWIGI TRESSENBERG W POZEZDRZU Pozezdrze 0
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. KINGI W KSIĄŻNICACH Książnice 1
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 15 IM. WOJCIECHA KĘTRZYŃSKIEGO W OLSZTYNIE Olsztyn 1c
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W GRONOWIE GÓRNYM Gronowo Górne 2
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. PARTYZANTÓW ARMII KRAJOWEJ ZIEMI KIELECKIEJ W SUKOWIE Suków 1a
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. PARTYZANTÓW ARMII KRAJOWEJ ZIEMI KIELECKIEJ W SUKOWIE Suków 1b
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 W RUCIANEM-NIDZIE IM. K. I. GAŁCZYŃSKIEGO Ruciane Nida 1
SZKOŁA PODSTAWOWA W ZESPOLE SZKÓŁ IM. STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO W WAGANOWICACH Waganowice 0
SZKOŁA PODSTAWOWA W ZESPOLE SZKÓŁ IM. STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO W WAGANOWICACH Waganowice 1
SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA W RYCHWALE Rychwał 1b
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W ZYGRACH Zygry 0
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BOHATERÓW WESTERPLATTE W STRONIU ŚLĄSKIM Stronie Śląskie 2b
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MJRA HENRYKA SUCHARSKIEGO W ŻBIKOWICACH Żbikowice 1
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ORŁA BIAŁEGO W JAKUBOWIE Jakubów 1b
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ORŁA BIAŁEGO W JAKUBOWIE Jakubów 0a
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ZIEMI WARMIŃSKIEJ W PIENIĘŻNIE Pieniężno 1a
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ZIEMI WARMIŃSKIEJ W PIENIĘŻNIE Pieniężno 1b
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH W ŁUBNIANACH Łubniany 2
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 Chojnice 0c
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII ZIENTARY-MALEWSKIEJ W KOZŁOWIE Kozłowo 1
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WISŁAWY SZYMBORSKIEJ Karnice 1
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WISŁAWY SZYMBORSKIEJ Karnice 0
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 IM. IGNACEGO ŁUKASIEWICZA Czechowice Dziedzice 1a
SZKOŁA PODSTAWOWA W GOTELPIU Gotelp 0
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI IM. KRÓLOWEJ JADWIGI W DZIAŁDOWIE Działdowo1b
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI IM. KRÓLOWEJ JADWIGI W DZIAŁDOWIE Działdowo 2b
SZKOŁA PODSTAWOWA W BUSZKOWICACH Buszkowice 1
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 23 - SZKOŁA RADOŚCI Sosnowiec 1a
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 23 - SZKOŁA RADOŚCI Sosnowiec 1b
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W PRZYTKOWICACH Przytkowice 1a
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ W PRUCHNIKU Pruchnik 1b
SZKOŁA PODSTAWOWA W WAŁDOWIE Wałdowo 0
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA III SOBIESKIEGO W ZBIERSKU Zbiersk Cukrownia 1
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE W OŚNIE LUBUSKIM Ośno Lubuskie 0a
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE W OŚNIE LUBUSKIM Ośno Lubuskie 0b
SZKOŁA PODSTAWOWA IM.MIKOŁAJA REJA W GOLINIE Golin 0
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII KONOPNICKEJ, UL KOŚCIUSZKI 1 42-152 OPATÓW Opatów 1
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 220 IM. STANISŁAWA KOPCZYŃSKIEGO Warszawa 1b
SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA Kołobrzeg 1b
SZKOŁA PODSTAWOWA W JACOWLANACH Jacowlany 1
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W MILICZU Milicz 2b
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W GOŚCISZOWIE Gościszów 0
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W GOŚCISZOWIE Gościszów 1
STOWARZYSZENIE "EDUKATOR" W ŁOMŻY SZKOŁA PODSTAWOWA W LISACH Lisy 0
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. STANISŁAWA I JANA POTOCZKÓW W RDZIOSTOWIE Rdziostów 1
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. STANISŁAWA I JANA POTOCZKÓW W RDZIOSTOWIE Rdziostów 0
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JÓZEFA CHOCISZEWSKIEGO W CHEŁŚCIE Chełst 1
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA BRZECHWY W WOJCIECHACH Wojciechy 1
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. HANSA CHRISTIANA ANDERSENA W KARSKU Karsko 2
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. HANSA CHRISTIANA ANDERSENA W KARSKU Karsko 0
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W ZIĘBICACH Ziębice 1b
Szkoła Podstawowa Nr4 im.Marii Skłodowskiej Curie SKIERNIEWICE 1b
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W STASZKÓWCE Staszkówka 1
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W WIŚNIOWEJ GÓRZE Wiśniowa Góra 1c
SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA W SZYMBARKU Szymbark 1
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W BRZANIE Brzana 0
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W BRZANIE Brzana 1
SZKOŁA PODSTAWOWA W PALEŚNICY Paleśnica 1
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 Aleksandrów Kujawski 0b
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WŁ.ST. REYMONTA Rębielice Królewskie 1
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W TYROWIE Tyrowo 0
SZKOŁA PODSTAWOWA W BRUKU Bruk 1
SZKOŁA PODSTAWOWA W CZEKANOWIE Czekanów 1
SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA Włocławek 1b
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚW. JADWIGI KRÓLOWEJ POLSKI W KORNATCE Kornatka 1
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W DROHOJOWIE Drohojów 1
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W DROHOJOWIE Drohojów 2
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KORCZAKA W CZERWIEŃSKU Czerwieńsk 2a
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KORCZAKA W CZERWIEŃSKU Czerwieńsk 2c
SZKOŁA PODSTAWOWA W RUDZIE Ruda 0
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. ŚW. BRATA ALBERTA W SKAWIE Skawa 1
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W ZABURZU Zaburze 1
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 Biała Podlaska 2b
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ADAMA MICKIEWICZA W JEDWABNEM Jedwabne 1a
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ADAMA MICKIEWICZA W JEDWABNEM Jedwabne 0a
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. ARMII KRAJOWEJ W SZYNWAŁDZIE Szynwałd 1a
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. ARMII KRAJOWEJ W SZYNWAŁDZIE Szynwałd 1b
SZKOŁA PODSTAWOWA W UŚCIU GORLICKIM Uście Gorlickie 2
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W GOWIDLINIE Gowidlino 1a
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W GOWIDLINIE Gowidlino 1b
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 W MILICZU Milicz 2a
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ANTONIEGO SEWIOŁKA W CZUŁOWIE Czułów 0
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ANTONIEGO SEWIOŁKA W CZUŁOWIE Czułów 1
SZKOŁA PODSTAWOWA WŁODAWA 0
SZKOŁA PODSTAWOWA WŁODAWA 1
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 18 IM. JANA BRZECHWA W RYBNIKU Rybnik 1C
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W OBRYTEM Obryte 0
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W ŁAPACH Łapy 1b
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. ŚWIĘTEGO JANA PAWŁA II W ŁAPACH Łapy 0a
SPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. HENRYKA SIENKIEWICZA Biała Podlaska 0
SZKOŁA PODSTAWOWA W PIECZYSKACH Pieczyska 1
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. AUGUSTYNA NECLA W MIEROSZYNIE Mieroszyno 0
SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI NR 3 IM. ANDRZEJA FRYCZA-MODRZEWSKIEGO W KRAKOWIE Kraków 1
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. WOJSKA POLSKIEGO Świecie 1a
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM.TADEUSZA KOŚCIUSZKI Ostrów Mazowiecka 1b
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 65 IM. CZESŁAWA TAŃSKIEGO Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI I SPORTOWYMI W BYDGOSZCZY Bydgoszcz 1f
SZKOŁA PODSTAWOWA IM, MJR HENRYKA DOBRZAŃSKIEGO HUBALA W SEJNACHSejny 1b
SZKOŁA PODSTAWOWA IM, MJR HENRYKA DOBRZAŃSKIEGO HUBALA W SEJNACH Sejny 1c
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI W CIESZYNIE Cieszyn 1b
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO Stróża 0
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA Dąbrowa Tarnowska 1b
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. ANDRZEJA FRYCZA MODRZEWSKIEGO Piotrków Trybunalski 1a
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WANDY RUTKIEWICZ W JANOWICACH WIELKICH Janowice Wielkie 1a
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WANDY RUTKIEWICZ W JANOWICACH WIELKICH Janowice Wielkie 1b
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. WANDY RUTKIEWICZ W JANOWICACH WIELKICH Janowice Wielkie 2
SZKOŁA PODSTAWOWA W GRYGROWIE Grygrów 0
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W MUSZAKACH Muszaki 1
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 12 IM. ST. STASZICA W DĄBROWIE GÓRNICZEJ Dąbrowa Górnicza 1d
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 12 IM. ST. STASZICA W DĄBROWIE GÓRNICZEJ Dąbrowa Górnicza 1b
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 12 IM. ST. STASZICA W DĄBROWIE GÓRNICZEJ Dąbrowa Górnicza 1a
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. PODLASKIEJ BRYGADY KAWALERII W SKARŻYNIE Skarżyn 2
SZKOŁA PODSTAWOWA NR3 IM. MARII ZIENTARY MALEWSKIEJ W KĘTRZYNIE Kętrzyn smerfy
ZESPÓŁ SZKÓŁ PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W SABNIACH Sabnie 1
SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA W GOŚLICACH Goślice 2
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. IM. GEN. STANISŁAWA MACZKA Pojałowice 0
Nazwa Szkoły Miasto Klasa
Szkoła Podstawowa nr 30 LUBLIN 1a
Szkoła Podstawowa nr 2 WYSZKOWIE 2 c
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŻOŁNIERZY MONTE CASSINO CHOJNICE 1
SZKOŁA PODSTAWOWA W BRYNICY ŁUBNIANY 1
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BRUNONA STRZAŁKI LUBOMIA 1a
SZKOŁA PODSTAWOWA W BOGUSZACH BOGUSZE 1
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KRÓLA JANA III SOBIESKIEGO W PUSZCZY MARIAŃSKIEJ Puszcza Mariańska 1a
SZKOŁA PODSTAWOWA W GALWIECIACH GALWIECIE 1
SZKOŁA PODSTAWOWA W GALWIECIACH GALWIECIE 2
SZKOŁA PODSTAWOWA W GALWIECIACH GALWIECIE 0
SZKOŁA PODSTAWOWA W LICZU KWIDZYN 0
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. JANUSZA KORCZAKA W CHOJNOWIE CHOJNÓW 1A
SZKOŁA PODSTAWOWA W NAWIADACH PIECKI 0
SZKOŁA PODSTAWOWA W NAWIADACH PIECKI 1
ZESPÓŁ SZKÓŁ UZDROWSKICH RABKA-ZDRÓJ 1d
SZKOŁA PODSTAWOWA W SKÓRCU SKÓRZEC 2B
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W KALISKACH KALISKA 1A
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W KALISKACH KALISKA 1D
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W KALISKACH KALISKA 2c
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W KALISKACH KALISKA 0
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W KALISKACH KALISKA 0b
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W KALISKACH KALISKA 2b
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W GIŻYCKU GIŻYCKO 1A
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W KALISKACH KALISKA 1c
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W GIŻYCKU GIŻYCKO 0
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 Sławków 1A
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W MAJDANIE-GRABINIE MAJDAN GRABINA 1
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W MAJDANIE-GRABINIE MAJDAN GRABINA O
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. JANA BARANOWSKIEGO W SŁAWKOWIE Sławków 1B
SZKOŁA PODSTAWOWA W BOGUSZACH BOGUSZE 0
SZKOŁA PODSTAWOWA W BOGUSZACH BOGUSZE 2
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W GIŻYCKU GIŻYCKO 1B
Szkoła Podstawowa w Oszczapalinie WOJCIESZKÓW 1a
Szkoła Podstawowa w Nowym Duninowie NOWY DuNINÓW 0C
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 15 W PRZEMYŚLU PRZEMYŚL 1a
SZKOŁA PODSTAWOWA W AUGUSTÓWCE OSIECK 0
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚWIĘTEJ JADWIGI KRÓLOWEJ W KLĘCZANACH KLĘCZANY 1
Publiczna szkoła Podstawowa w Skibinie SOKOŁÓW PODLASKI 2
Publiczna szkoła Podstawowa w Skibinie SOKOŁÓW PODLASKI 1
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA PAWŁA II W DĘBINKACH NASIELSK 0
SP PUBLICZNA IM. BŁ. LAURY VICUNIA KRAKÓW 1A
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII KONOPNICKEJ OPATÓW 0
ZESPÓŁ OŚWIATOWY -WYCHOWAWCZY Chodów 0A
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8 IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI WODZISŁAW ŚL. 1B
SZKOŁA PODSTAWOWA W SKÓRCU SKÓRZEC 2A
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 23 IM.KAWALERÓW ORDERU UŚMIECHU TORUŃ 0b
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO W RAWICZU RAWICZ 1D
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W DĄBROWICY ŁAPCZYCA 1
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W DĄBROWICY ŁAPCZYCA 2
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. POLSKICH NOBLISTÓW W DRETYNIU MIASTKO 0
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8 IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI WODZISŁAW ŚL. 1A
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 10 IM. ARKADEGO FIEDLERA POZNAŃ 1B
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM. JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO NOWY DWÓR MAZOWIECKI 0c
SZKOŁA PODSTAWOWA W WOLI CHOMEJOWEJ Wola Chomejowa 1
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 17 IM. KS. KARD. BOLESŁAWA KOMINKA WODZISŁAW ŚL. 0
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM. JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO NOWY DWÓR MAZOWIECKI 0B
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ADAMA MICKIEWICZA W BOŻEWIE BOŻEWO 1
SZKOŁA PODSTAWOWA IM.HENRYKA SIENKIEWICZA W SKRUDKACHSkrudki 2
SZKOŁA PODSTAWOWA IM.HENRYKA SIENKIEWICZA W SKRUDKACH Skrudki 0
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 IM. MARII KONOPNICKIEJ W ZAWIERCIU ZAWIERCIE 0B
PRYWATNA SZKOŁA PODSTAWOWA "JAGIELLOŃCZYK" KALISZ 1B
PRYWATNA SZKOŁA PODSTAWOWA "JAGIELLOŃCZYK" KALISZ 0
PRYWATNA SZKOŁA PODSTAWOWA "JAGIELLOŃCZYK" KALISZ 1A
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA ZAKONU PIJARÓW IM. KS. STANISŁAWA KONARSKIEGO W BOLESŁAWCU BOLESŁWIEC 1A
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. EWARYSTA ESTKOWSKIEGO W MIKSTACIE Mikstat 1B
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. BOHATERÓW WESTERPLATTE W STAREJ WSI. STARA WIEŚ 0C
SZKOŁA PODSTAWOWA W SARBI SARBIA 1
KATOLICKA SZKOŁA PODSTAWOWA STOWARZYSZYSZENIA PRZYJACIÓŁ SZKÓŁ KATOLICKICH IM ŚW FAUSTYNY PNIEWO 0
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ W SIEDLCACH SIEDLCE 1A
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ W SIEDLCACH SIEDLCE 1 B
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ W SIEDLCACH SIEDLCE 1C
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ W SIEDLCACH SIEDLCE 2A
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ W SIEDLCACH SIEDLCE 2B
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM. HENRYKA SIENKIEWICZA SZCZECIN 02
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W SKIBNIEWIE Skibniew Podawce 0
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. JANA PAWŁA II W SUCHEJ BESKIDZKIEJ SUCHA BESKIDZKA 0
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. WŁADYSŁAWA ORKANA W RABCE-ZDROJU RABKA-ZDRÓJ 1 C
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. WŁADYSŁAWA ORKANA W RABCE-ZDROJU RABKA-ZDRÓJ 1A
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. MARII KONOPNICKIEJ W ŚREMIE ŚREM 1B
SZKOŁA PODSTAWOWA W KOŁACZKOWIE KOŁACZKÓW 0
SZKOŁA PODSTAWOWA W WAKSMUNDZIE Waksmund 0
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W BIESZKOWIE DOLNYM MIRÓW STARY 1
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 10 IM. ARKADEGO FIEDLERA POZNAŃ 0A
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. BOHATERÓW WESTERPLATTE W STAREJ WSI. STARA WIEŚ 0B
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM. JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO NOWY DWÓR MAZOWIECKI 2E
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 111 IM. WOJSKA POLSKIEGO W KRAKOWIE KRAKÓW 1a
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. I ARMII WOJSKA POLSKIEGO W GIŻYCACH BRZOZÓW 1
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. I ARMII WOJSKA POLSKIEGO W GIŻYCACH BRZOZÓW 2
SZKOŁA PODSTAWOWA W MALAWICZACH DOLNYCH SOKÓŁKA 1
SZKOŁA PODSTAWOWA W WOLI CHOMEJOWEJ BORKI 2
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 17 IM. KS. KARD. BOLESŁAWA KOMINKA WŁODZISŁAW ŚLĄSKI 0
Szkoła Podstawowa w Kuźnicy KUŹNICA 1
Szkoła Podstawowa w Kuźnicy KUŹNICA 2B
SZKOŁA PODSTAWOWA W MALAWICZACH DOLNYCH SOKÓŁKA 0
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ORŁA BIAŁEGO Zamarski 0
Szkoła Podstawowa br 2 im. W. Orkana w Rabce Zdroju RABKA-ZDRÓJ 1B
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM.ADAMA MICKIEWICZA W RZESZOWIE RZESZÓW 0A
SZKOŁA PODSTAWOWA IM TONY HALIKA WE WRZACEJ WIELKIEJ KOŁO 1A
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. PREZYDENTA GABRIELA NARUTOWICZA W CZĄSTKOWIE MAZOWIECKIM CZĄSTKÓW 2
SZKOŁA PODSTAWOWA IM.MARII KONOPNICKIEJ W IZBICY IZBICA 1
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM.ADAMA MICKIEWICZA W RZESZOWIE RZESZÓW 0B
NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W IZDEBKACH-KOSNACH Izdebki Kosny 2
NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W IZDEBKACH-KOSNACH Izdebki Kosny 1
NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W IZDEBKACH-KOSNACH Izdebki Kosny 0
SZKOŁA PODSTAWOWA W UGOSZCZU UGOSZCZ 0
ZESPÓŁ PLACÓWEK OSWIATOWYCH KIJE 2b
SZKOŁA PODSTAWOWA W RZEPEDZI RZEPEDŹ 0
ZESPÓŁ PLACÓWEK OSWIATOWYCH KIJE 2
SZKOŁA PODSTAWOWA IM TONY HALIKA WE WRZACEJ WIELKIEJ KOŁO 1B
SZKOŁA PODSTAWOWA IM TONY HALIKA WE WRZACEJ WIELKIEJ KOŁO 2A
SZKOŁA PODSTAWOWA IM TONY HALIKA WE WRZACEJ WIELKIEJ KOŁO 2B
SZKOŁA PODSTAWOWA W SMARDZEWIE Smardzewo 0
Szkoła Podstawowa w Kijach KIJE 1
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KSIĘCIA JÓZEFA PONIATOWSKIEGO NASIELSK 2
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 IM. MARII KONOPNICKIEJ W ZAWIERCIU ZAWIERCIE 1
SZKOŁA PODSTAWOWA W WAKSMUNDZIE Waksmund 0
Szkoła Podstawowa w Zamarskach Zamarski 0
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego Ruda Śląska 1a
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. WŁADYSŁAWA ORKANA W RABCE-ZDROJU RABKA-ZDRÓJ 0a
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO W WIĘCBORKU Więcbork 0a
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO W WIĘCBORKU Więcbork 1a
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO W WIĘCBORKU Więcbork 0b
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO W WIĘCBORKU Więcbork 0c
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 IM. MARII KONOPNICKIEJ W ZAWIERCIU ZAWIERCIE 0a
Nazwa Szkoły miasto klasa
Szkoła Podstawowa w Galwieciach Galwiecie I
SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA Biała Podlaska Il
Szkoła Podstawowa w Smardzewie Staroźreby I
Katowlicka Szkoła Podstawowa Sióstr Dominikanek Piotrków Trybunalski I
SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA Nowe miasto nad Pilicą II A
SZKOŁA PODSTAWOWA W PRZYBOROWIE Przyborów I
Zespół Szkół Specjalnych nr 105 Poznań I A
SZKOŁA PODSTAWOWA W MOKRSKU DOLNYM Mokrsko Dolne I
Szkoła Podstawowa w Manasterzu Wiązownica II
Szkoła Podstawowa nr 2 Ziębice 0
SZKOŁA PODSTAWOWA W PRZYBOROWIE Przyborów II
SZKOŁA PODSTAWOWA IM.KRÓLA KAZIMIERZA WIELKIEGO Uście Solne II
SZKOŁA PODSTAWOWA W POGWIZDOWIE Bochnia I
SZKOŁA PODSTAWOWA IM.KARD.STANISŁAWA DZIWISZA Kazanice I
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MŁODYCH EKOLOGÓW Czelin I
PRYWATNA SZKOŁA PODSTAWOWA ANGLOJĘZYCZNA BRITISH INTERNATIONAL SCHOOL Poznań I
Zespół Szkolno Przedszkolny Konopiska I
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 Ostrowiec Świętokrzyski II A
Zespół Szkół nr 6 Leńcze Ib
Zespół Szkół nr 6 Leńcze II
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 10 IM. GUSTAWA MORCINKA Orzesze II
Szkoła Podstawowa w Tarnawie Dolnej Tarnawa Dolna I
Szkoła Podstawowa nr 2 Ziębice II A
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 W KAMESZNICY Kamesznica I
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. WŁADYSŁAWA JAGIEŁŁY Osiek II A
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM.KRÓLA KAZIMIERZA WIELKIEGO Uście Solne I
Zespół Placówek oświatowych Szkoła Podstawowa Janów Podlaski I C
Szkoła Podstawowa w Manasterzu Wiązownica I
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANA BRZECHWY W DŁUŻYNIE DOLNEJ Dłużyna Dolna I
Szkoła Podstawowa nr 5 w Gliwicach Gliwice IIA
Zespół Szkolno Przedszkolny Wodzisław Śląski II
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 Ostrowiec Świętokrzyski I A
SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA Kołobrzeg II
SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA Kołobrzeg 0
Szkoła Podstawowa w Brodach Brody I B
Zespół Szkolno Przedszkolny w Zarzycach wielkich Leńce I
Szkoła Podstawowa w Andrzejewie Andrzejewo I B
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. IRENY KOSMOWSKIEJ W STRZALE Chodów 0 A
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. IRENY KOSMOWSKIEJ W STRZALE Chodów 0 B
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO Góra I C
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 267 IM. JULIUSZA SŁOWACKIEGO Warszawa I D
Szkoła Podstawowa nr 31 Białystok I
Szkoła Podstawowa nr 2 Ziębice I A
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 W NISKU Nisko II A
Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1 Bydgoszcz
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 29 IM. KAWALERÓW ORDERU UŚMIECHU Rybnik I B
Szkoła Podstawowa w starych Pieścirogach Stare pieścirogi 0 B
Szkoła Podstawowa w starych Pieścirogach Stare pieścirogi 0 A
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 35 IM. KPT. STANISŁAWA KOSKO Gdynia I A
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. STEFANA ROWECKIEGO "GROTA" Marki II A
Szkoła Podstawowa nr 5 Piotrków Trybunalski II A
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 38 Poznań I B
PRYWATNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 63 IMIENIA WISŁAWY SZYMBORSKIEJ Warszawa II A
Publicza Szkoła Postawowa we Wrzosie Przytyk I
Szkoła Podstawowa w Brodach Brody I A
Szkoła Podstawowa nr 43 Lublin I D
Zespół Szkolno Przedszkolny Konopiska 0
SZKOŁA PODSTAWOWA W PRZYBOROWIE Przyborów 0
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 47 IM. KASZUBSKIEJ BRYGADY WOP W GDAŃSKU Gdańsk I C
Zespół Szkolno Przedszkolny nr 2 Wodzisław Śląski I
Zespół Szkół nr 3 Przytkowice I
Zespół Szkół nr 6 Leńcze I A
Szkoła Podstawowa w Brodach Brody II
Szkoła Podstawowa nr 13 w Mysłowicach Mysłowice I A
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Radom I
Zespół Szkół Publicznych Kaliska II A
Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulejówku Sulejówek I C
Szkoła Podstawowa nr 5 Piotrków Trybunalski I A
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM. ADAMA MICKIEWICZA W LUBLINIE Lublin I B
PUNKT FILIALNY W PODOLANACH Bolesławiec II A
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 61 Bydgoszcz I B
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 20 IM. ORŁA BIAŁEGO Wrocław II D
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 62 IM. GEN STANISŁAWA TACZAKA Poznań II C
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 28 Szczecin I A
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 61 Bydgoszcz I A
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 85 Kraków I A
Szkoła Podstawowa nr 5 Piotrków Trybunalski II B
Szkoła Podstawowa nr 5 Piotrków Trybunalski I B
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM. JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO Nowy Dwór Mazowiecki I E
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. FLORIANA CEYNOWY W SIERAKOWICACH Sierakowice I B
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MŁODYCH EKOLOGÓW W CZELINIE Czelin 0
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 23 IM. GEN. STEFANA "GROTA" ROWECKIEGO Wrocław II B
Zespół Szkół nr 3 Przytkowice II
Zespół Pacówek oświatowych Szkoła Podstawowa Janów Podlaski II A
Szkoła Podstawowa nr 13 w Mysłowicach Radzymin II B
PRYWATNA SZKOŁA PODSTAWOWA ANGLOJĘZYCZNA BRITISH INTERNATIONAL SCHOOL Poznań 0
Szkoła Podstawowa nr 5 Piotrków Trybunalski I C
Szkoła Podstawawo nr 38 Lublin I A
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI SPORTOWYMI W DOBRZENIU WIELKIM Dobrzeń Wielki II B
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 16 Toruń II A
Szkoła Podstawowa nr 342 z odd. Inte. W W-wie Warszawa I H
Szkoła Podstawowa nr 84 Poznań 0
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 32 IM. JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO W KIELCACH Kielce II B
SZKOŁA PODSTAWOWA W MOKRSKU DOLNYM Mokrsko Dolne 0
Szkoła Podstawowa w Nowyn Dunowie Nowy Duninów 0  C
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 IM. MARII CURIE-SKŁODOWSKIEJ Ozorków I B
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 7 IM. HUGONA KOŁŁĄTAJA W BIAŁYMSTOKU Białystok I A
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. BOHATERÓW WESTERPLATTE W STAREJ WSI. Stara Wieś 0 A
Szkoła Podstawowa w starych Pieścirogach Stare pieścirogi I
Szkoła Podstawowa nr 2 Zelów II
Nazwa Szkoły miasto klasa
Prywatnej Szkoly Podstawowej nr 108 Warszawa I A
Prywatnej Szkoly Podstawowej nr 108 Warszawa II A
Szkoła Podstawowa  nr 23 Toruń IC
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Olsztynie Olsztyn IA
Szkoła Podstawowa nr 16 Wrocław II B
Szkoła Podstawowa nr 15 Olsztyn I B
Szkoła Podstawowa nr 1 Poznań I D
Szkoła Podstawowa nr 62 Poznań I D
Szkoła Podstawowa nr 1 Poznań I A
Szkoła Podstawowa nr 51 Szczecin I C
Szkoła Podstawowa nr 16 Wrocław I A
Szkoła Podstawowa nr 10 Poznań O B
Szkoła Podstawowa nr 62 Poznań I B
Szkoła Podstawowa nr 1 Poznań I B
Szkoła Podstawowa nr 16 Wrocław II A
Szkoła Podstawowa nr 62 Poznań I A
Szkoła Podstawowa nr 19 Poznań II A
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 25 Radom II A
Szkoła Podstawowa nr 2 Józefów II A
Szkoła Podstawowa nr 18 Toruń I B
Szkoła Podstawowa nr 18 Toruń II A
Szkoła Podstawowa nr 18 Toruń II B
Szkoła Podstawowa nr 18 Toruń I A
Szkoła Podstawowa nr 43 Bytom I B
Szkoła Podstawowa nr 111 Karków II B
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 25 Radom I A
Szkoła Podstawowa nr 43 Bytom I A
Szkoła Podstawowa nr 43 Bytom II A
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy AK Wolanów I A
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy AK Wolanów IB
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy AK Wolanów II
Publiczna Szkoła Postawowa nr 14 Radom ID
Publiczna Szkoła Postawowa nr 14 Radom I B
Publiczna Szkoła Postawowa nr 14 Radom II A
Publiczna Szkoła Postawowa nr 14 Radom I A
Publiczna Szkoła Postawowa nr 14 Radom I  C
Publiczna Szkoła Postawowa nr 14 Radom II B
Publiczna Szkoła Postawowa nr 14 Radom II C
Szkoła Podstawowa nr 1 Poznań I E
Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1 Bydgoszcz II

 

O programie

 

Witamy  w ogólnopolskim  Programie edukacji stomatologicznej „Niesamowity świat higieny jamy ustnej” przygotowanym przez Instytut Blend-a-med Oral-B®!

Wiek 6-7 lat to najlepszy czas, aby pomóc dzieciom wykształcić towarzyszące im już przez całe życie pozytywne nawyki dbania o higienę. „Niesamowity świat higieny jamy ustnej” powstał, aby zaangażować dzieci w zajęcia, podczas których zdobędą niezbędną wiedzę na temat higieny jamy ustnej, dbania o zęby, sposobów i częstotliwości prawidłowego szczotkowania zębów oraz przełamania bariery regularnych wizyt stomatologicznych. zębów oraz dowiedzą się, jak ważne jest dbanie o ich stan już od najmłodszych lat.

Prywatność Regulamin Nasze marki Kontakt
P&G © 2018 Procter & Gamble